wtorek, 9 września 2014

Zmiana adresu fit bloga

Blog zmienił adres. Jak adres to i nazwę. Po prostu jest jak ten sam koszykarz tylko w nowej koszulce.
Przychodzi taki nieuchronny czas, kiedy blogerka zdaje sobie sprawę, że w dialogu między nią a nowym Czytelnikiem możliwa jest jedyna reakcja:
 - Jak mogę znaleźć w sieci Twojego bloga?
 - Ach wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę: Positive Attitude Towards Life.
 - Że jak...? - zdumienie i zmarszczone brwi - Czekaj, czekaj. Powtórz jeszcze raz... albo nie! Zapisz mi to na karteczce. - rozmówca wyciąga długopis i dokonujemy uroczystego wpisu w kalendarzu przy starej dacie.

Positive Attitude Towards Life miał być z założenia blogiem dwujęzycznym. Nazwa taka miała być uniwersalna zarówno dla zagranicznych jak i polskich Czytelników.Posty miały być zarówno po polsku jak i po angielsku. Jednak, jak widzicie, patriotyzm zwyciężył nad kosmopolityzmem. W dwujęzycznej wersji żaden post się nie ukazał, ale blog dale się rozwijał i miał się dobrze bez postów w wersjii angielskiej.

Nawiązując do poprzedniej nazwy w nowym Positive Fit Life zostaje angielski szyk w nazwie. Blog pozostaje jednak ten sam. Jego pomysł, idea, zawartość - od fitnessu, sportu przez taniec jogę, aż po zdrowe odżywianie i przede wszystkim! dawkę pozytywnych emocji!!! Kontynuuję wszystko to, dla czego dodaliście ten blog do obserwowanych, skomentowaliście czy kliknęliście "lubię to" na Facebooku. Ulepszeniu ulega tylko grafika. Trzeba iść do przodu i rozwijać się. Cóż, ja autorka... pozostaję bez zmian. Wciąż ta sama. Stara Elizabeth Lawess, choć z nowymi pomysłami na posty! Kreatywnie! Pozytywnie! Tak jak dawniej ;)

Positive Fit Life powstaje więc dla Waszej wygody. Dla łatwiejszego wpisywania w wyszukiwarkę, dla łatwiejszej wymowy - hehee ;) Dla lenistwa w zapamiętywaniu i dla bycia bliższym Czytelnikowi.

Pozwólcie więc, że wzniosę toast sokiem z żurawiny za pozytywne FIT życie i ten fitblog Positive Fit Life! Salut! Kto nie lubi - niech się stuknie wodą z cytryną!^^

Pozdrawiam gorąco!
Eelizabeth Lawess